2017-01-22
2017. gada 21. janvārī, sestdienā pēc Dieva Parādīšanās, ar Viņa Eminences Augstisvētītā Daugavpils un Rēzeknes Bīskapa Aleksandra svētību Aglonas novada Šķeltovas svt. Nikolaja baznīcā notika dievkalpojums, kurā tika pieminēts virspriesteris Vasīlijs Nazarevskis – Latgales garīdznieks, kurš nomira baznīcā pēc ūdens iesvētīšanas Kunga Kristīšanas svētkos 1909. gadā. Virspriesteris Vasīlijs tika apglabāts savā nāves vietā, Šķeltovas baznīcā.

2017-01-22
Dārgie brāļi un māsas! Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē (tagadējā koncertzāle „Ave Sol”) turpinās ikmēneša aizlūgumi. Aicinām Jūs piedalīties šajos dievkalpojumos.

2017-01-22
Pēc izveidojušās tradīcijas Daugavpils Dievmātes Aizmigšanas baznīcas pārzinis un dziedātāji Kunga Kristīšanas svētkos apmeklēja Dienas centru personām ar garīgiem traucējumiem (Daugavpils, Arhitektu iela 21).

2017-01-21
Jau daudzus gadus Jelgavas svēto un taisno Simeona Dievsaņēmēja un pravietes Annas katedrāles Svētdienas skolas audzēkņi svētku laikā ar koncertiem priecē pansionātu iemītniekus. Ar Augstisvētītā Jelgavas Bīskapa Jāņa, Rīgas eparhijas vikāra, svētību sestdien, 2017. gada 21. janvārī, bērni apciemoja Ozolpils pansionātu.

2017-01-20
2017. gada 19. janvārī, klātesot daudziem ļaudīm, notika ūdens iesvētīšanas kārta pilsētas Stropu ezerā, kuru ar Viņa Eminences Augstisvētītā Daugavpils un Rēzeknes Bīskapa Aleksndra svētību kalpoja Daugavpils apriņķa prāvests, Borisa-Gļeba katedrāles atslēgu glabātājs virspriesteris Georgijs Popovs, viņam līdzkalpoja Daugavpils svt. Nikolaja kapsētas baznīcas pārzinis priesteris Aleksandrs Dreimanis.

2017-01-19
2017. gada 19. janvārī, Dieva Parādīšanās svētkos – mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus Kristīšanas dienā, Viņa Eminence Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs kalpoja Dievišķo liturģiju un Lielo ūdens iesvētīšanas kārtu Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē.

2017-01-19
2017. gada 19. janvārī, Kunga Kristīšanas svētku dienā, Rīgā, Daugavas krastmalā pie Lielā Kristapa pieminekļa, ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību un ar Rīgas domes atbalstu notika Lielā ūdens iesvētīšanas kārta. Dievkalpojums notika baznīcslāvu un latviešu valodā.

2017-01-19
2017. gada 19. janvārī, pēc Dievišķās liturģijas un ūdens iesvētīšanas Jelgavas Simeona un Annas katedrālē, Jelgavas iedzīvotāji un viesi devās uz vietējā jahtkluba teritoriju (Pils sala, 4), kur plkst. 13:00 notika Lielā ūdens iesvētīšanas kārta Lielupē. Ūdens iesvētīšanas kārtu ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra un Augstisvētītā Jelgavas Bīskapa Jāņa, Rīgas eparhijas vikāra, svētību kalpoja Jelgavas sv. Simeona un Annas katedrāles klēriķi priesteris Aleksandrs Razdaibeda un diakons Vasīlijs Kovaļonoks.

2017-01-19
2017. gada 19. janvārī, mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus Kristīšanas svētku dienā un svt. Teofana Vientuļnieka piemiņas dienā, Augstisvētītais Jelgavas Bīskaps Jānis, Rīgas eparhijas vikārs, kalpoja Dievišķo liturģiju Jelgavas Simeona un Annas katedrālē.(Esiet žēlīgi, ja redzat vārdu ar drukas kļūdu, iezīmējiet šo vārdu un nospiediet taustiņu Delete.)go back go top


Dārgie brāļi un māsas! Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē (tagad. koncertzāle „Ave Sol”) turpinās ikmēneša aizlūgumi. Aicinām Jūs piedalīties aizlūgumā, kurš notiks 2017. gada 12. februārī. Dievkalpojuma sākums plkst. 15:00.
Vēršamies pie jums, brāļi un māsas, ar lūgumu palīdzēt Aderkašu sv. apustuļiem pielīdzināmās Marijas Magdalēnas baznīcas atjaunošanā!
 
© 2006 - 2017 pravoslavie.lv
Контактная информация
Письмо в редакцию
При перепечатке ссылка на pravoslavie.lv или pareizticiba.lv обязательна.
Использование любых фото и видео материалов pravoslavie.lv или pareizticiba.lv без письменного разрешения редакции pravoslavie.lv запрещено.
Top.LV