2017-01-07
Ministru prezidents Māris Kučinskis apsveicis pareizticīgos Kristus Piedzimšanas svētkos
Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis apsveicis pareizticīgos Kristus Piedzimšanas svētkos.

Premjerministrs savā apsveikumā raksta: „Kristīgajai pasaulei šie svētki ir jauns sākums, pozitīvu emociju un iekšējā miera gūšanas laiks. Ziemassvētki ir ģimenes svētki gan reliģiskajās tradīcijās, gan sekulārajā vidē, tāpēc tie ir jo īpaši būtiski”.

Māris Kučinskis novēl šajā laikā būt kopā ar tuviniekiem, izjūtot šos svētkus kā gada skaistāko periodu, veltot laiku sev, saviem piederīgajiem un savai ticībai.

LPB preses dienests

 


print write(Esiet žēlīgi, ja redzat vārdu ar drukas kļūdu, iezīmējiet šo vārdu un nospiediet taustiņu Delete.)go back go top


Dārgie brāļi un māsas! Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē (tagad. koncertzāle „Ave Sol”) turpinās ikmēneša aizlūgumi. Aicinām Jūs piedalīties aizlūgumā, kurš notiks 9.aprīlī. Dievkalpojuma sākums plkst. 15:00.
Vēršamies pie jums, brāļi un māsas, ar lūgumu palīdzēt Aderkašu sv. apustuļiem pielīdzināmās Marijas Magdalēnas baznīcas atjaunošanā!
 
© 2006 - 2017 pravoslavie.lv
Контактная информация
Письмо в редакцию
При перепечатке ссылка на pravoslavie.lv или pareizticiba.lv обязательна.
Использование любых фото и видео материалов pravoslavie.lv или pareizticiba.lv без письменного разрешения редакции pravoslavie.lv запрещено.
Top.LV