2017-01-09
Borisa-Gļeba katedrāles baznīcas-draudzes skolas Kristus Piedzimšanas svētku pasākums

2017. gada 8. janvārī Daugavpilī ar Viņa Eminences Augstisvētītā Daugavpils un Rēzeknes Bīskapa Aleksandra svētību notika Kristus Piedzimšanas svētku pasākums Borisa-Gļeba katedrāles baznīcas-draudzes skolas bērniem.

Jau ne pirmo gadu šos apbrīnojamos un gaišos svētkus bērni sagaida Kultūras un sporta pilī. Svētku pasākums notika nākamajā dienā pēc Kristus Piedzimšanas svētkiem, tādēļ bija īpaši ģimenisks skolēnu, pasniedzēju, vecmāmiņu, vectētiņu, tuvinieku un draugu pulkā.

Svētki sākās ar Kristus Piedzimšanas svētku tropāra dziedājumu. Augstisvētītā Bīskapa Aleksandra vārdā visus dalībniekus un viesus Kristus Piedzimšanas svētkos sveica Daugavpils-Rēzeknes eparhijas Sociālās nodaļas vadītājs priesteris Toms Šiklovs.

Kopā ar pedagogiem bērni bija sagatavojuši interesantu programmu, kurā bija Kristus Piedzimšanas svētku dziedājumi, dejas, dzejoļi un teatralizēts priekšnesums „Neparastā nakts”. Bērni noskatījās arī multiplikācijas filmu par Kristus Piedzimšanu.

Svētku pasākuma noslēgumā bērnus gaidīja mielasts, kuru bija sagatavojuši viņu vecāki.

Borisa-Gļeba katedrāles baznīcas-draudzes skolas padome pateicas Augstisvētītajam Daugavpils un Rēzeknes Bīskapam Aleksandram par svētību un atbalstu, Kultūras un sporta pils direkcijai un vecākiem par palīdzību Kristus Piedzimšanas svētku pasākuma organizācijā un vēlreiz apveic visus gaišajos Kristus Piedzimšanas svētkos.

Borisa-Gļeba katedrāles

baznīcas-svētdienas skolas pasniedzēja

Jeļena Ņikitina
 
Valentīna Margēviča foto

 


print write(Esiet žēlīgi, ja redzat vārdu ar drukas kļūdu, iezīmējiet šo vārdu un nospiediet taustiņu Delete.)go back go top


Dārgie brāļi un māsas! Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē (tagad. koncertzāle „Ave Sol”) turpinās ikmēneša aizlūgumi. Aicinām Jūs piedalīties aizlūgumā, kurš notiks 9.aprīlī. Dievkalpojuma sākums plkst. 15:00.
Vēršamies pie jums, brāļi un māsas, ar lūgumu palīdzēt Aderkašu sv. apustuļiem pielīdzināmās Marijas Magdalēnas baznīcas atjaunošanā!
 
© 2006 - 2017 pravoslavie.lv
Контактная информация
Письмо в редакцию
При перепечатке ссылка на pravoslavie.lv или pareizticiba.lv обязательна.
Использование любых фото и видео материалов pravoslavie.lv или pareizticiba.lv без письменного разрешения редакции pravoslavie.lv запрещено.
Top.LV