2017-02-15
Visnakts dievkalpojums Augstisvētītā Bīskapa Jāņa vadībā Jelgavas katedrāles altārsvētku priekšvakarā
2017. gada 15. februārī, svēto taisno Simeona Dievsaņēmēja un pravietes Annas piemiņas dienas priekšvakarā, Augstisvētītais Jelgavas Bīskaps Jānis, Rīgas eparhijas vikārs, kalpoja Visnakts dievkalpojumu Jelgavas Simeona un Annas katedrālē.

Augstisvētītajam Valdniekam līdzkalpoja katedrāles klēriķi priesteris Aleksandrs Razdaibeda un diakons Vasīlijs Kovaļonoks. Vakara dievkalpojuma laikā Bīskaps Jānis kalpoja litiju ar maizes, graudu, vīna un eļļas iesvētīšanu.

Rīta dievkalpojumā Augstisvētītais Valdnieks nolasīja Evaņģēliju un svaidīja garīdzniekus un ticīgos ar litijā iesvētīto eļļu.

Dievkalpojuma noslēgumā Valdnieks Bīskaps apsveica ticīgos gaidāmajos altārsvētkos, pastāstīja svēto taisno Simeona un Annas dzīvesstāstu un uzaicināja piedalīties svētku Dievišķajā liturģijā.

16. februārī, pašā svēto taisno Simeona Dievsaņēmēja un pravietes Annas piemiņas dienā, Augstisvētītais Jelgavas Bīskaps Jānis, Rīgas eparhijas vikārs, kalpos Dievišķo liturģiju Jelgavas sv. Simeona un Annas katedrālē. Plkst. 8:30 – Augstisvētītā Valdnieka sagaidīšana, stundu lasīšana un Dievišķās liturģijas sākums.

LPB preses dienests

 


print write(Esiet žēlīgi, ja redzat vārdu ar drukas kļūdu, iezīmējiet šo vārdu un nospiediet taustiņu Delete.)go back go top


Dārgie brāļi un māsas! Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē (tagad. koncertzāle „Ave Sol”) turpinās ikmēneša aizlūgumi. Aicinām Jūs piedalīties aizlūgumā, kurš notiks 2017. gada 26. martā. Dievkalpojuma sākums plkst. 15:00.
Vēršamies pie jums, brāļi un māsas, ar lūgumu palīdzēt Aderkašu sv. apustuļiem pielīdzināmās Marijas Magdalēnas baznīcas atjaunošanā!
 
© 2006 - 2017 pravoslavie.lv
Контактная информация
Письмо в редакцию
При перепечатке ссылка на pravoslavie.lv или pareizticiba.lv обязательна.
Использование любых фото и видео материалов pravoslavie.lv или pareizticiba.lv без письменного разрешения редакции pravoslavie.lv запрещено.
Top.LV