2017-03-18
Dievišķā liturģija Lielā gavēņa trešās nedēļas sestdienā Bīskapa Jāņa vadībā
2017. gada 18. martā, Lielā gavēņa trešās nedēļas sestdienā, mirušo piemiņas dienā, Augstisvētītais Jelgavas Bīskaps Jānis, Rīgas eparhijas vikārs, kalpoja svt. Jāņa Zeltamutes Dievišķo liturģiju Jelgavas Simeona un Annas katedrālē.

Augstisvētītajam Valdniekam līdzkalpoja Jelgavas katedrāles klēriķi priesteris Aleksandrs Razdaibeda un diakons Vasīlijs Kovaļonoks.

Trīskāršajā ektēnijā izskanēja īpaši lūgumi par mieru Ukrainā. Liturģijā Valdnieks Jānis ticīgajiem pasniedza Svētās Dāvanas. Liturģijas noslēgumā Valdnieks Bīskaps un garīdznieki kalpoja panihidu par visiem mūža miegā aizmigušajiem pareizticīgajiem kristiešiem.

Dievkalpojuma noslēgumā Augstisvētītais Bīskaps Jānis vērsās pie ticīgajiem ar sprediķi par mirušo pieminēšanu. Sprediķa noslēgumā Valdnieks Jānis pateicās visiem dievlūdzējiem par piedalīšanos Dievišķajā liturģijā, apsveica dievgaldniekus ar Svēto Kristus Dāvanu saņemšanu un uzaicināja Jelgavas katedrāles draudzes locekļus piedalīties Visnakts dievkalpojumā ar Svētā Krista godināšanu, kuru arī kalpos Viņa Eminence šodien plkst. 17:00.

Jelgavas Simeona un Annas katedrāles draudze

 


print write(Esiet žēlīgi, ja redzat vārdu ar drukas kļūdu, iezīmējiet šo vārdu un nospiediet taustiņu Delete.)go back go top


Dārgie brāļi un māsas! Ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību senajā Rīgas Pētera-Pāvila katedrālē (tagad. koncertzāle „Ave Sol”) turpinās ikmēneša aizlūgumi. Aicinām Jūs piedalīties aizlūgumā, kurš notiks 9.aprīlī. Dievkalpojuma sākums plkst. 15:00.
Vēršamies pie jums, brāļi un māsas, ar lūgumu palīdzēt Aderkašu sv. apustuļiem pielīdzināmās Marijas Magdalēnas baznīcas atjaunošanā!
 
© 2006 - 2017 pravoslavie.lv
Контактная информация
Письмо в редакцию
При перепечатке ссылка на pravoslavie.lv или pareizticiba.lv обязательна.
Использование любых фото и видео материалов pravoslavie.lv или pareizticiba.lv без письменного разрешения редакции pravoslavie.lv запрещено.
Top.LV